26 May 2024

Wszystko na temat transportu w naszym kraju!

ac-cargotransFirma AC Cargo Trans zajmuje się transportem i spedycją towarów na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. Wykwalifikowana kadra specjalistów z zakresu transportu i spedycji z Zielonej Góry działa na rynku TSL od ponad dziesięciu lat. Przez te lata zyskała zaufanie i sympatię wśród swoich klientów oraz współpracowników.  Jest jedną z nielicznych firm transportowo spedycyjnych, której zależy na dobrym kontakcie i owocnej współpracy.

Decydując się na współpracę z firmą spedycyjną AC Cargo Trans mamy dostęp do specjalistów z zakresu księgowości i kadr transportowych, rozliczania czasu pracy i wykroczeń kierowców, ubezpieczeń OCP przewoźnika, dostawców paliwa a także wynajmu aut ciężarowych oraz naczep. Firma zapewnia — partnerskie zasady współpracy, ciągły kontakt z kierowcą, gwarancja ciągłości zleceń oraz ładunki bez wymiany palet.

Skontaktuj się z firmą transportowo-spedycyjną AC Cargo Trans!

Białe ciężarówki

Nazwa firmy: AC Cargo Trans   
Adres: ul. Jędrzychowska 46, 65-012 Zielona Góra
Strona WWW: accargotrans.pl
Telefon:+48 575 007 474
Email: kontakt@ac-cargo-trans.pl
NIP: 9292000559
KRS: 0000786074

accargotrans

Historia Transportu:

Środek transportu Prędkość km/h Dystans dzienny
Pieszo 3-4 20-25
Wozem 4-6 25-30
Dyliżansem 15-18 60-70
W kawalkadzie magnackiej 25-30

Obecnie transport to przede wszystkim droga powietrzna - kiedy mówimy o transporcie pasażerskim, natomiast kiedy mówimy o transporcie towarów, który jest wyjątkowo efekty, należy wspomnieć o coraz popularniejszym transporcie morskim, który przede wszystkim w krajach azjatyckich rozwija się niezwykle dynamicznie.

Partner merytoryczny

Obsluga przedsiębiorstw transportowych

Mawo Group to kompleksowa obsługa firm transportowych w zakresie księgowości, kadr, pomocy prawnej, wsparcie IT i unikalnego Numeru Alarmowego.